Kancelaria Finansowo – Księgowa ATA powstała w maju 2000 roku, specjalizuje się w pełnej obsłudze podatkowej, księgowej oraz finansowej firm. Właściciel kancelarii posiada licencję Ministra Finansów nr: 24205/01. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz czynności doradztwa podatkowego w PZU S.A.

Kancelaria świadczy usługi mając w głównej mierze na względzie zabezpieczenie interesu klienta w różnych sytuacjach prawno
– podatkowych. Działamy zachowując pełną dyskrecję oraz przestrzegając zasad poufności i ochrony danych naszych klientów

W swojej działalności wykorzystujemy sprawdzone komputerowe systemy zarządzania danymi finansowo – księgowymi.

Pragniemy Państwu zaoferować usługi księgowe związane z prowadzeniem ksiąg handlowych, książek przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtu. Oferowane usługi skierowane są do wszystkich osób prowadzących działalność gospodarczą.

Kancelaria posiada doświadczenie w prowadzeniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, cywilnej, osób fizycznych.

Usługi nasze obejmują m.in. księgowanie dokumentów, sporządzanie deklaracji, prowadzenie ewidencji środków trwałych, telefoniczne oraz internetowe powiadamianie
o podatkach. Księgowość firm prowadzona jest komputerowo, w oparciu o programy zgodne z wymogami Ministra Finansów, ustawą o rachunkowości i pozostałymi przepisami. Wysokość opłat jest ustalana z każdym klientem indywidualnie w drodze negocjacji. Na wysokość opłat ma wpływ forma prawna, ilość zatrudnionych pracowników, ilość dokumentów księgowych oraz specyfika przeprowadzanych transakcji gospodarczych.

 

W zakresie świadczonych usług są także czynności związane z prowadzeniem spraw kadrowo – płacowych a mianowicie: przygotowanie umów o pracę, umów-zleceń, wniosków urlopowych, świadectw pracy, sporządzanie list płac, ewidencji czasu pracy, wypełnianie deklaracji oraz przelewów do US i ZUS, prowadzenie ewidencji pracowników, przeliczanie urlopów, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, kompletowanie i przechowywanie teczek osobowych pracowników, obsługa kontroli z US, ZUS. Dokumenty związane z ZUS są przekazywane elektronicznie. Zajmujemy się także doradztwem gospodarczo-prawnym w zakresie funkcjonowania działalności gospodarczej, sporządzamy analizy finansowe. Oferujemy pomoc w zakładaniu firm i ich likwidacji.
Na życzenie klienta przeprowadzamy konsultacje mające na celu rozwiązanie wszelakich problemów lub wyjaśnienie zawiłości podatkowych i prawnych.
Życzliwość w stosunku do klientów i pełne utożsamianie się z ich interesami, wysoki poziom merytoryczny i jakość obsługi, a przede wszystkim – wspomniana już dbałość o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów – są dewizą naszej działalności. Długoletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować merytoryczny profesjonalizm, wyrażający się m.in. szczegółową weryfikacją każdego dokumentu księgowego i zdarzenia gospodarczego pod względem zgodności z polskimi przepisami o rachunkowości i podatkowymi. Wszelkie sporządzane przez nas deklaracje podatkowe są kontrolowane i wysyłane przez kancelarię. Głównym i podstawowym celem naszej kancelarii jest maksymalne odciążenie klienta od czynności księgowych oraz indywidualne podejście do jego potrzeb; współpraca z nami to więcej czasu na zarabianie pieniędzy lub na odpoczynek. Mamy nadzieję, że powyższa oferta spotka się z Państwa uznaniem, a ewentualna współpraca zaowocuje tylko sukcesem Państwa przedsiębiorstwa. Zapewniamy rzetelną i miłą obsługę oraz całkowitą poufność informacji.

Call Now Button